Opinie

Opinie o nas

Dziękuję za pomoc w organizacji zabiegu. W szpitalu panowała bardzo ciepła i spokojna atmosfera. Pan doktor – kochany!! Pani Sylwusia to anioł. Byłam bardzo zdenerwowana. Mam 86 lat i mieszkam sama. Zastanawiałam się jak dojadę na zabieg. Pani Sylwusia wysłała po mnie samochód, który zabrał mnie na zabieg a później na badanie kontrolne. Nic mnie nie bolało a na drugi dzień zobaczyłam jaki świat jest piękny. 11.09.2019 jadę na następny zabieg.

Stanisława, Sosnowiec 86 l.

Na Okulis trafiłem dzięki przyjacielowi, który zrobił sobie z nimi zabieg w styczniu 2019. Na oko ledwo widziałem a w maju lekarz w Polsce powiedział mi, ze mam jeszcze czas na zabieg- odmówił wydania skierowania. Czułem, ze coś jest nie tak. Pojechałem na zabieg z OKULIS. Wyjazd na zabieg zorganizowałem w 2 dni. W trakcie badania kwalifikacyjnego okazało się, ze mam niecałe 10% pola widzenia????Lekarz w ostatnim momencie uratował moje oko. Nie czekajcie! Dzwońcie do OKULIS i jedzcie na zabieg.

Zbyszek, Sopot, 55 l.

Zabieg z Okulis zaproponowała mi corka. Początkowo nie chciałam. Bałam się ale uległam córce i nie żałuję. 07.09.2019 jadę na badanie kontrolne po zabiegu na drugim oku. Bus jest nowy, czysty, kierowca kulturalny i wygadany. Droga szybko zleciała. W szpitalu wybrałam soczewkę asferyczną i dopłaciłam różnice w cenie zabiegu, opłaciłam przejazd. Po zabiegu w trakcie odpoczynku dostałam kawę i posiłek. Przy wypisie dostałam komplet dokumentacji i leki. Dziękuję, róbcie tak dalej! Wszystkim polecam

Helena, Warszawa, 76 l.

02.07 zawiozłem mamę na zabieg usunięcia zaćmy. 0d 03.07 mama znowu się uśmiecha. Nie sądziłem, ze zabieg może być przyjemny. OKULIS znalazłem w internecie. Pierwszy kontakt telefoniczny spowodował, ze już czułem ze wszystko pójdzie szybko i bez „ dodatkowych” kosztów w ostatniej chwili. Dziękuję wszystkim: lekarzom, pielęgniarkom, Pani Sylwi i Panu Piotrowi.

Anna, Bytom, 62 l.

Od trzech tygodni, czyli od zabiegu nie poznaję własnego dziadka???? Dziadek odzyskał chęć do życia. Znowu wychodzi na spacery, czyta książki i po długiej przerwie zaczęliśmy grać w szachy. OKULIS- dziękuję, że jesteście!

wnuk Michał, Władek, 84 l.

Pana Piotra poznałam w sanatorium w Goczałkowicach na badaniach profilaktycznych pod kątem zaćmy. Bóg mi zesłał OKULIS. Termin na zabieg w Polsce miałam na 2023 w szpitalu w Częstochowie. Jestem już szczęśliwa po zabiegu na obu oczach. Od lipca nareszcie mogę jeździć na rowerze???? Nie czekajcie na zabieg. Dzwońcie do OKULIS.

Helena, Częstochowa, 79 l.

od samego początku byłem pewien, że trafiłem w dobre ręce. Najpierw ciepła, bardzo sympatyczna i cierpliwa Pani Sylwia. Jeszcze nigdy z takim uśmiechem nie zapisywałem się na zabieg. Wszystko idealnie zorganizowane. Transport z Warszawy i wspaniały kierowca. Na miejscu Pan Piotr i wspaniały uśmiechnięty personel. Podczas zabiegu brak bólu i wspaniała opieka. A rano nie do opisania wrażenia z nowego wzroku! Widzę wyraźnie, ostro, jasno, kolorowo… Jest po prostu bajecznie. Za dwa dni mam zabieg na drugie oko zaledwie 2 tygodnie po pierwszym. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Jan 67l., Warszawa

Na zabieg usunięcia zaćmy z OKULIS pojechałam za namową koleżanki. Mam 42 lata i jestem aktywna zawodowo. Zacma pojawiła się u mnie w styczniu ( mały zalążek – tak określił to lekarz) a w kwietniu już nie widziałam na oko. 6 maja Dostałam skierowanie na zabieg w trybie pilnym. W szpitalu wyznaczono mi termin na kwalifikacje na 15.10.2019. Dopiero ma kwalifikacji lekarz miał mi podać najbliższy termin na zabieg. Najbardziej prawdopodobny to luty 2020 R. Byłam przerażona. Koleżanka opowiedziała mi o OKULIS i o tym jak szybko można zrobić zabieg. Od maja jestem po zabiegu. Dziękuję lekarzom, pielęgniarkom, Panu Piotrowi za opiekę, pomoc i profesjonalny zabieg. Od pierwszego kontaktu telefonicznego czułam się zaopiekowana i spokojna. Zabieg był bezbolesny i szybki. Wszystkim polecam. Nie czekajcie na zabieg w Polsce. Szkoda czasu.

Beata, Mysłowice, 42 l.

jestem zachwycona. Mam już nowe soczewki w obu oczach i za chwilę wysyłam męża. Polecam każdemu! Dobrano mi wspaniałe soczewki, na miejscu czułam, że każdy się o mnie troszczył i opiekował. Polecam i pozdrawiam cały personel oraz Panią Sylwię i Pana Piotra. Jesteście wspaniali! Tak trzymać!

Maria 58 l. Żory

Byłam z mamą na zabiegu jako osoba towarzysząca. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, wspaniały kierowca (korzystaliśmy z dojazdu busem), na miejscu przesympatyczna opieka i co najważniejsze szczęście mojej mamy. Widzi wspaniale. Po dwóch tygodniach mama zrobiła zabieg na drugie oko. Dziękujemy za wszystko.

Alina, 84 l., Warszawa

Polecam ! Polecam! Polecam! Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam i ściskam

Maria, 79 l. Wrocław

Polecam! Zapomniałem, że można tak dobrze widzieć! Pozdrawiam

Andrzej, 68 l. Kraków

Nie ukrywam, że troszkę się stresowałam ale kiedy porozmawiałam z Panią Sylwią z Okulis od razu poczułam, że trafiłam w dobre ręce. Na miejscu cudowna, miła atmosfera, czułam się bardzo bezpiecznie. Zabieg trwał krótko i co najważniejsze nie czułam żadnego bólu. Następnego dnia jak zdjęłam opatrunek, nie mogłam się nadziwić. Widoki są wspaniałe. Dziękuję dziękuję dziękuję

Anna, 72 l. , Jaworzno

Jestem już po obu zabiegach i jestem szczęśliwy. Wszystkim będę polecał firmę OKULIS. Dziękuję i pozdrawiam

Józef, 82 l., Nidzica

Miałem kłopoty z prowadzeniem samochodu, co powodowało frustrację. Zawsze lubiłem pojechać to tu, to tam. Od dłuższego czasu musiałem jednak zaprzestać wykonywania ulubionej czynności i coś z tym zrobić. Proszenie bliskich o pomoc stawało się coraz bardziej uciążliwe. Teraz ponownie mogę jeździć autem jak za dawnych lat i daje mi to wiele radości 🙂 Firma Okulis spisała się na medal biorąc pod uwagę dosłownie wszystko: kontakt, transport, opiekę i życzliwość. Wszystkim polecam !

Krzysztof 59 l. , Wrocław

moja opinia jest —spokój i fachowość w każdym calu–od chwili zgłoszenia do operacji termin tak krótki
że myślałem –jak to jest? na miejscu– opieka i wiedziałem że jestem z żoną w miejscu właściwym,tchnącym spokojem ,ciepłem, odrobiną nostalgii—ci ludzi mają wielkie serca !!!!!!
Operacja na zaćmę na dwoje oczu mojej żony–nic tylko pochylić się za te chwile gdy to co było tak mgliste
za sprawą zręcznych rąk tych prostych ludzi z niekłamanym ich profesjonalizmem—jest teraz tak kolorowe
tak jasne, tak nie do ogarnięcia….
Szacunek i poważanie we wszystkim od Bogdana D. i operowanej żony-Barbary

Bogdan i Barbara, Lędziny

Dziękuję za serdeczność, ciepło, wspaniałą opiekę i nowy wzrok 🙂 Po zabiegu zdałam sobie sprawę jak źle widziałam przez zaćmę. Teraz świat znowu jest piękny i kolorowy. Pozdrawiam ciepło

Genowefa 77 l. , Wadowice

Kontakt z firmą Okulis wspominam bardzo dobrze. Przejazd tam i z powrotem upłynął mi bardzo szybko, a efekt zabiegu oceniam rewelacyjnie ! Nie mam najmniejszych wątpliwości, że każda osoba cierpiąca z powodu zaćmy oczekuje właśnie takiego rezultatu. Wybierzcie firmę Okulis, nie pożałujecie!

Krystyna 52 l. , Wałbrzych

Pojechałam na zabieg usunięcia zaćmy z OKULIS. Trafiłem do ludzi dla których ważna jest druga osoba a nie tylko pieniądze. Personel medyczny oraz sprzęt do badania oraz do zabiegu jest najwyższej klasy. Lekarz po bardzo dokładnym badaniu dopasował mi taka soczewkę jaka według niego była najlepsza. Wiem, ze dobrze ja dopasowała ponieważ jestem lekarzem okulistą 🙂 W trakcie zapisywania się na zabieg oraz w trakcie pobytu w szpitalu nikomu nie mówiłem czym zajmuję się w Polsce. Chciałem na własnej skórze przekonać się jak to właściwie jest z tymi zabiegami. Sylwię i Piotra podziwiam za cierpliwość, spokój i opiekę nad każdym pacjentem. Teraz każdemu mojemu pacjentowi bez żadnych obaw polecam Okulis. Tak trzymać!

Janek 61 l., Kraków

Jeszcze raz pięknie dziękuje za kontakt, opiekę i fachowość ze strony firmy Okulis. Na zabieg czekałem zaledwie tydzień. W dniu usunięcia zaćmy wszystko zostało uczynione w należyty sposób. Dojazd był sprawny i przyjemny. Badania oraz zabieg nie zabrały dużo czasu, a droga powrotna była pełna oczekiwań dotyczących rezultatu. Wszystko się udało i z pewnością nie mogę powiedzieć złego słowa o współpracy z Panem Grzegorzem i Panią Sylwią, gdyż profesjonalizm jaki zaprezentowali, zasługuje na najwyższe uznanie. W równie ciepłych słowach mogę wypowiedzieć się o lekarzach w Czechach. Teraz widzę wyśmienicie i jakbym mógł cofnąć czas, to podjąłbym tą samą decyzję dużo wczęsniej. Polecam wszystkim !

Wiesław 49 l. , Opole

W styczniu byłam na zabiegu w Czechach z firmą Okulis i jestem zachwycona. Cudowni lekarze, ciepła i serdeczna Pani Sylwia, perfekcyjna organizacja zabiegu. Polecam z całego serca !

Janina, 79 l., Warszawa

Jestem bardzo młoda a mimo to pojawiła się u mnie zaćma. Mój wzrok pogarszał się z dnia na dzień. Codzienne obowiązki, spacer w dzieckiem czy czytanie przed snem było udręką. Do czasu aż mój lekarz powiedział mi abym pojechała do Czech na zabieg. Tak trafiłam do OKULIS! Bardzo się bałam. Dziękuję Pani Sylwii i Panu Piotrowi za cierpliwość i opiekę. Pomimo dużej ilości pacjentów czułam się tak jakbym była tylko ja jedna w szpitalu. W Klinice panuje wręcz domowa, spokojna atmosfera. Personel medyczny jest bardzo miły, uśmiechnięty. W szpitalu jest czysto i pachnąco. W poczekalni czekała na nas gorąca kawa i herbata…Jestem już 10 dni po zabiegu. Uśmiecham się i z ogromną chęcią czytam bajki dziecku:-)

Katarzyna 57 l., Będzin

To jeden z najlepszych wyborów w moim życiu. Po początkowych wątpliwościach zdecydowałam się na skorzystanie z oferty firmy Okulis. Zarówno organizacja dojazdu jak i zabiegu przebiegła niesamowicie sprawnie, a ja w dniu dzisiejszym mogę czerpać z życia to co najlepsze – patrzeć na świat zdrowymi oczyma ! Dziękuje wszystkim którzy się do tego przyczynili

Maria 62 l. , Prudnik

Całuję rączki. Dziękuję, że żona odzyskała wzrok.

Kazimierz 93 l., Zabrze

Począwszy od dnia zabiegu, każdy dzień zasługuje na miano wyjątkowego ! Dziękuje panu Grzegorzowi i pani Sylwii za ciepły kontakt i profesjonalne podejście. Jestem w 100 % zadowolona z zabiegu. Polecam gorąco firmę Okulis !

Danuta 66 l. , Kędzierzyn-Koźle

Nie mogłam się powstrzymać aby napisać parę słów. O Okulis znalazłam informację w gazecie. Zadzwoniłam na podany numer i dodzwoniłam się do Pani Sylwii. Bardzo ciepła i serdeczna osoba. Bardzo dokładnie i fachowo wytłumaczyła mi wszystko. To mnie przekonało aby zdecydować się na zabieg. Teraz jestem szczęśliwa i znowu cieszę się życiem. Widok dzień po zabiegu trudny do opisania. Zapomniałam, że można widzieć tak doskonale. Jedyne co przeszkadza to brudna ściana w przedpokoju 🙂 Wcześniej przez zaćmę tego nie dostrzegałam. Polecam

Helena, 82l., Sosnowiec

POLECAM OKULIS!!!! Widoki są niesamowite. Nie spodziewałam się aż takiego efektu. Dziękuję wszystkim za pomoc i życzliwość. Nigdy nie spotkało mnie wcześniej tyle dobra

Antonina, 78l., Opole

Byłem z firmą OKULIS w klinice w Czeskim Cieszynie. Pełen profesjonalizm, cudowna opieka i pyszne cieszyńskie poczęstunki 🙂 A najwspanialsze jest to, że widzę wspaniale. Do zobaczenia na zabiegu drugiego oka 🙂 POLECAM

Jerzy, 81 l. Niedzica

Dzięki firmie Okulis mój tato odzyskał normalne, zdrowe spojrzenie na świat. Bardzo dziękuje za wszystko co dla niego zrobiliście. Zaćma została usunięta. Efekty są niewiarygodne !

Karolina 42 l. , Opole

Dziękuję za pomoc i opiekę. Od kilku dni widzę doskonale. Naprawdę nie spodziewałam się, że na drugi dzień po zabiegu tak dobrze będę widziała. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i opiekę, Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się czy warto jechać na zabieg to gorąco polecam. Z Sylwią i z Piotrem jest to bardzo proste.

Helena 59l., Sosnowiec

Wspaniała organizacja, przemiła opieka i odzyskany wzrok. Wszystko przebiegło lepiej niż sobie to wyobrażałem. Pozdrawiam całą firmę Okulis oraz personel medyczny. Dziękuję 🙂

Wiesław, 77 l., Częstochowa

Polecam zabiegi z Okulis. Zabieg odbył się w wyznaczonym terminie, kierowca był punktualnie. Widzę doskonale i wszystkim znajomym polecam usuniecie zaćmy w Czechach

Mirek 64 l., Bielsko Biała

To co zobaczyłam rano, dzień po zabiegu jest nie do opisania. Popłakałam się ze szczęścia. Dziękuję firmie Okulis za pomoc i wspaniałą opiekę. Dzięki Wam znowu cieszę się życiem. Polecam

Hanna, l.67, Kraków

To niesamowite. Dzień po zabiegu nie mogę uwierzyć jak piękny jest świat. Dziękuję firmie OKULIS za pomoc i wspaniałą opiekę. Wszystko było super zorganizowane. Klinika i lekarze cudowni. Z czystym sercem będę Was polecać”

Barbara 64 l,

Bałam się wyjazdu do Czech mimo tego, że słyszałam wcześniej dużo dobrych opinii. Okazało się, że zupełnie niesłusznie. Dłużej trwały badania niż zabieg. Zapomniałam, że można tak widzieć. Za dwa tygodnie jadę na zabieg na drugie oko i nie mogę się już doczekać. Wszystkim polecam. Obsługa, lekarze, organizacja na najwyższym poziomie. Specjalne podziękowania dla Pani Sylwii, z którą wszystko załatwiałam. Ściskam i całuję

Krystyna 78 l.

Dwa miesiące temu mój tata miał zabieg usunięcia zaćmy. Od tego czasu tata czuje się jak nowo narodzony. Bez problemu jeździ samochodem. Dziękuję lekarzom i firmie OKULIS za opiekę i pomoc w organizacji zabiegu

Karolina, Żory

Bardzo się cieszę, że Was znalazłem w internecie. To była moja najlepsza decyzja, że zdecydowałem się pojechać z Wami na zabieg usunięcia zaćmy do Ostrawy. Wspaniali ludzie i profesjonalna opieka. Za chwilę wysyłam do Was żonę a ja w tym czasie pojadę z kwiatami do Pani Sylwii???? Anioł to mało powiedziane.

Antoni 81 l.

Dziękuję za wspaniałą opiekę i pomoc. Szkoda, że trzeba wyjechać z kraju aby zobaczyć jak lekarze opiekują się pacjentami. Jestem szczęśliwa ponieważ po zabiegu zobaczyłam jak wyglądają moje wnuki. Polecam wszystkim zabieg usunięcia zaćmy z Okulis

Helena 75 l.

Z Okulis wyjazd na zabieg jest prosty i przyjemny. Od pierwszego telefonu byłam objęta opieką. Wszystko odbyło się tak jak powinno. Kierowca był punktualnie pod moim domem, w szpitalu badania oraz zabieg odbyły się o wyznaczonej godzinie. Bardzo dziękuję za to, że znowu mogę oddać się swojej pasji, czyli malowaniu. Szczególnie chciałam podziękować lekarzom i Okulis

Maria 68l.