Okulis - Korekcja laserowa.

Korekcja laserowa

Korekcja laserowa – w zależności od wady może się odbyć przy użyciu następującej metody:

TRANS PRK - metody tej używa się przy usuwaniu krótkowzroczności od -1,5 do – 7,0 D, astygmatyzmu nie przekraczającego 5,0 D oraz niewielkiej nadwzroczności maksymalnie do +4,0 D. Do zabiegu wykorzystywany jest laser excimerowy

EBK,

FEMTOLASIK – zabieg ten wykorzystuje się do leczenia krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu a także starczowzroczności. Metoda jest bezbolesna, zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa 15 min.

VLASIK - autorska metoda korekcja dużych i szczególnie skomplikowanych wad wzroku. Zakres korekcji jest praktycznie nieograniczony, natomiast jest to uzależnione od niektórych parametrów oka, takich jak keratometria. Zabieg ten przeznaczony jest również dla pacjentów z cienka rogówką oraz dużą źrenicą.

PRESBILASIK,

Presby MAX ( korekcja starowzroczności-dobre widzenie z daleka i z bliska bez konieczności korekcji okularowej.

Gwarancja po zabiegu korekcji laserowej wynosi 5 lat!

Oferujemy również pacjentom zabieg laserowego „polerowanie rogówki”. Jest to innowacyjna metoda zabezpieczająca przed nawrotem wady. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Powrót widzenia następuje po 24h. Zabieg powstał przy wykorzystaniu doświadczenia oraz nanogramów wypracowanych przez 9 lat doświadczenia i historii ponad 8 tysięcy zabiegów korekcji wad wzroku bez powikłań.
Gwarancja na ten zabieg jest dożywotnia!